Клей для плітки: різновиди та правила вибору

Оздоблення приміщень плиткою проводиться за допомогою клейових сумішей. Саме від них залежатиме якість монтажу та довговічність кріплення.

Необхідно точно підібрати склад, що підходить для конкретних варіантів матеріалу, умов приміщення. Для цього пропонується купити клей на https://ac-ac.com.ua/uk/sumishi-kleya/klej-dlya-plytky/, де є великий вибір.

Асортимент складів

Хмельницький інтернет-магазин будматеріалів «Будмаркет» на сторінках свого сайту пропонує велику різноманітність клейових складів під плитку. Підбираючи їх для обробки, слід враховувати кілька важливих факторів:

  1. Місця встановлення плитки: зовні приміщень чи всередині. Також враховується ділянка обробки – підлога, стіни, сходи.
  2. Матеріал виготовлення плитки. Для мармурової підійдуть тільки суміші білого кольору, для глазурованої потрібні еластичні клейові склади, керамогранітним з більш міцними властивостями, що схоплюють.
  3. Умови розміщення обробки за температурою, вологістю та іншими параметрами.
  4. Матеріал поверхонь, до яких кріпиться плитка.

На сайті є всі види клейових складів, що підходять під зазначені критерії. Потрібно визначитися з умовами встановлення та типом оздоблювального матеріалу, потім зайти на сторінку, присвячену конкретній суміші, та прочитати детальний опис умов її застосування. Вказані всі дані з цифрами, під який тип плитки та оздоблення найкраще використовувати клей.

Вибір

При покупці клею варто враховувати його тип, щоб не помилитись з вибором. На сторінках сайту для покупців пропонуються такі види сумішей:

  1. Цементні, де головними складовими частинами є цемент та пісок. Це найдешевші варіанти, вони застосовуються у стандартних умовах приміщень, де немає високої вологості та перепадів температур. Мають середній рівень адгезії та міцності фіксації.
  2. Епоксидні будуть потрібні у ванних, душових та місцях, де можлива висока вологість повітря, поява конденсату на стінах і підлогах. Ці суміші не піддаються впливу вогкості, мають вищі фіксуючі показники.
  3. Суміші на поліуретановій основі коштують дорожче, проте їх можна застосовувати у складних вуличних умовах, або в приміщеннях з екстремальними показниками перепаду температур, вологості. Також склади такого типу мають найсильнішу міцність фіксації, тому можуть утримувати масивні блоки.
  4. Акрилові суміші підійдуть для вологих приміщень.
  5. Дисперсійні склади знадобляться там, де є високі вимоги до еластичності.

Всі варіанти клейових сумішей представлені на сторінках сайту магазину «Будмаркет» за найпривабливішими цінами.