Склянки від Bohemia: переваги та поради щодо вибору

Чеський кришталь у всьому світі вважається одним із найкращих. Ця країна протягом багатьох років виробляє кришталеву продукцію найвищої якості.

Келихи, склянки, графини з богемського кришталю захоплюють вишуканою красою та благородним сяйвом. Посуд від знаменитої чеської фабрики Crystal Bohemia представлений на ринку в широкому асортименті. Вся продукція виготовляється за унікальною технологією, що прийшла із глибини століть. Особливо популярні у покупців витончені склянки із богемського кришталю. Можна замовити склянки на https://www.bohemia.co.ua/uk/catlog-tovarov/stakany, вибравши в каталозі потрібні варіанти.

Переваги

У кришталевих склянок Bohemia безліч переваг:

 1. При виготовленні склянок Bohemia застосовуються перевірені часом технології та винятково високоякісна сировина.
 2. Склянки виконуються у вишуканому оригінальному дизайні.
 3. Оригінальна форма та декор надають кожному виробу індивідуальності.
 4. Склянки Bohemia будуть однаково доречні для оформлення святкового столу, і для повсякденного використання.
 5. Склянки дуже практичні, не вбирають запахи, не фарбуються, легко очищаються від забруднень.
 6. Можна використовувати такий посуд для вживання будь-яких напоїв.

Асортимент

На сайті можна підібрати різні види склянок залежно від їхнього призначення.

Склянки для віскі відрізняються особливою конструкцією, що передає складний аромат та вишуканий відтінок цього благородного напою. Склянки для віскі представлені в широкій різноманітності:

 1. Так, наприклад, мініатюрні склянки шот, схожі на масивну стопку з потовщеним дном, використовують для вживання зернового віскі. Місткість такої склянки мінімальна (до 45 мл).
 2. Ноузинг – це склянка, що звужується у верхній частині на масивній конусоподібній основі.
 3. Рокс — склянка, яка ідеально підходить для подачі віскі та інших видів міцного алкоголю. Це склянка з товстим дном і гладкими стінками, що злегка розширюються догори. Підходить для подачі напоїв із льодом. Місткість складає 0,2-0,4 л.
 4. Хайбол – це висока склянка. Відмінне рішення для подачі віскі та інших напоїв. Особливо часто такі склянки використовують у барах.
 5. Олд фешн — це класика, що не старіє. Такі склянки виглядають дуже солідно. Вони масивні, важкі, з товстим дном та прикрашеними різьбленими узорами стінками.

Окрім склянок для віскі в асортименті магазину широко представлені склянки для соку та води. Це вироби з високими стінками та широким стійким дном, виконані в різних стилях.