Правила та рекомендації по організації охорони офісу

У будь-якому офісі проводиться безліч різних операцій, які допомагають компанії вести її діяльність і надавати певний тип послуг.

Щоб процвітання підприємства не мало ніяких ризиків, вкрай важливо подбати про збереження всієї документації, грошових коштів і фахівців. Саме тому важливо подбати про охорона Київ офісного приміщення.

Правила

Охорона офісу – невід’ємна складова будь-якої компанії. Охорона забезпечує захист робочих місць від крадіжок і зломів, так як дотримується певного переліку дій, що дозволяють зберегти цінні документи, а також вести контроль дій кожного фахівця компанії.

Підтримувати безпеку в офісному приміщенні можна, замовляючи послуги охоронного агентства. Такі компанії встановлюють в офісі систему охорони, отже, спостереження за приміщенням ведеться 24/7. Такий захист передбачає, що по офісу будуть розміщені датчики руху і стеження на дверних і віконних отворах, а також на стінах приміщення. Якщо система помітить підозрілу активність, або сторонні звуки, на пульт охоронного агентства буде подан сигнал тривоги. Також цей сигнал направляється і в правоохоронні органи.

Також на вході в приміщення розміщується контрольна панель. Вона дозволяє визначити, звідки саме доноситься сигнал тревоги. Щоб відключити систему, необхідно ввести спеціальний код. Цей код дозволяє не тільки відключити сигналізацію, але і включити її. Сама панель розташовується в недоступному для клієнтів місці. Про її розміщення не повинні знати і співробітники офісу.

Рекомендації

Не менш поширеним методом забезпечення охорони офісу слід вважати монтаж системи відеоспостереження. В такому випадку відеокамери будуть записувати все, що відбувається в офісі 24/7. При цьому, щоб отримати більший контраст в темний час доби, запис буде вестися, дотримуючись чорно-білого зображення.

Вкрай небажано встановлювати камери у важкодоступному місці, так як вони призначені для фіксація всіх дій фахівців офісу, що забезпечить сумлінним виконанням обов’язків співробітників, а також дозволить визначити наявність підозрілих осіб.

Монтаж камер повинен здійснюватися в приміщеннях, які мають велику цінність. Так, цілодобове відеоспостереження повинно здійснюватися в приміщеннях, де розташовуються сейфи, на складському приміщенні, а також в кабінеті, де зберігається цінна документація.
Щоб забезпечити додатковий захист офісу, на вході слід також встановити контроль.