Діагностика електрообладнання авто: основі принципи

Лонгран — це компанія, у якій працюють виключно спеціалісти. Саме вони проведуть для вас швидку та якісну діагностику вашого електрообладнання.

Діагностика електрообладнання: основні роботи

Діагностика електрообладнання автомобіля — популярна процедура, за допомогою якої можна визначити несправності, запобігти збоям у системі, а також знизити витрати на ремонт. У цій статті ви дізнаєтеся про роботи, які входять у діагностику електроустаткування, деталі автоелектрики та особливості діагностики в компанії Лонгран.

Найчастіше діагностика проводиться за допомогою комп’ютера, оскільки саме він дає точні дані про стан електрики, поломки та місце їх знаходження. Під час діагностики фахівці приділяють особливу увагу елементам, які представлені нижче.

 1. Інжектор.
 2. Бортовий комп’ютер автомобіля.
 3. Подушки безпеки.
 4. Антиблокувальна система.
 5. Склопідйомники.

Також проводиться огляд сигналізації системи кондиціювання. Після цього фахівці аналізують отримані дані та роблять висновки. Після діагностики вам нададуть усі дані про технічний стан автоелектрики та поломки.

Основні елементи електрообладнання автомобіля

Нижче наведені основні елементи автоелектрики.

 1. Проводка. До неї можна віднести дроти, які поєднують всю електроніку між собою.
 2. Датчики (тиску, температури та парктроніки). Ці елементи відповідають за ефективну роботу вузлів в автомобілі та забезпечують комфортне водіння.
 3. Система кондиціювання створює комфортний мікроклімат у салоні машини.
 4. До охоронних та протиугінних систем належать сигналізації, іммобілайзер та інші. Такі системи захищають автомобіль від проникнення та викрадення.
 5. Система запуску складається з акумулятора, стартера та генератора, що виконують важливу функцію в автомобілі — включають машину після повороту ключа запалювання.
 6. Система регулювання та подачі іскор — свічки, котушка, а також розподільник. Ця система відповідає за займання палива, роботу силового агрегату.
 7. Система гальмування — дуже важливий елемент, який відповідає за гальмування автомобіля та запобігає негативним наслідкам.

Також в автомобілі присутні інші елементи електрообладнання.

Фахівці наполегливо рекомендують вчасно проводити діагностику, оскільки несправність будь-якої робили може призвести до негативних наслідків як для машини, так і водія з пасажирами. Найкраще здійснювати цей процес 2 рази на рік — на початку зими та літа.

У яких випадках потрібна діагностика та ремонт електроустаткування

Діагностика та ремонт електрообладнання автомобілів можуть знадобитися у кількох випадках.

Нижче представлені основні з них:

 1. Нестабільна робота акумулятора.
 2. Наявність сторонніх звуків під час роботи генератора.
 3. Хрипкі звуки у моторі, що не працює.
 4. Зменшення рівня яскравості оптики у машині.
 5. Робота індикатора заряду під час роботи двигуна.

Все це говорить про те, що в автомобілі є несправність і необхідно проводити діагностику для визначення поломок.