Як взяти дизель генератори в оренду та основні умови

Далеко не кожна організація може дозволити собі придбання потужного стаціонарного або пересувного дизельного генератора. Оренда генераторних установок дозволить вирішити проблему автономного енергопостачання без зайвих витрат.

Дизель-генератор в оренду на сайті nvi.in.ua

Багато організацій періодично потребує автономного енергопостачання, але при цьому не мають можливості вкладатися в придбання автономних джерел енергії. Якщо ви плануєте використовувати дизель генератор менше року, то його покупка стає економічно нерентабельною. Крім того, не завжди можна зупинитися на стаціонарному чи пересувному варіанті виконання генератора. І нарешті, бувають ситуації, коли на перший план виходять певні експлуатаційні характеристики обладнання, наприклад, для енергопостачання концертних майданчиків необхідний «тихий» генератор у хорошому контейнері, що шумоізолює.

Витрати на купівлю різних модифікацій обладнання себе не виправдають, але скориставшись послугами оренди, ви можете отримати у своє розпорядження генератор у тому варіанті виконання та з тими технічними характеристиками, які необхідні в даний момент для вирішення актуальних завдань.

Економічна доцільність – далеко не єдина перевага оренди дизельних електростанцій:

  • Перед тим як надати дизельні електростанції в оренду, фахівці компанії-орендодавця точно розрахують необхідну потужність, можливе надання резервних генераторів для безперебійного енергопостачання важливих об’єктів у разі екстрених ситуацій.
  • Оренда генераторних установок включає комплекс послуг з доставки обладнання на об’єкт замовника та виконання пусконалагоджувальних робіт. Професійне налагодження дизельної електростанції під ваші умови експлуатації та потреби дозволяє звести до мінімуму ризик збоїв у роботі генераторної установки.
  • Технічне обслуговування генератора здійснюється спеціалістами компанії-орендодавця. Досвідчені механіки візьмуть він вирішення всіх проблем, які можуть виникнути під час експлуатації генераторного устаткування. Таким чином ви звільняєтеся від необхідності створювати власний штат технічних фахівців для обслуговування електростанції.
  • Постачання паливом для безперебійної роботи орендованого генератора також забезпечує орендодавець. Це зручне рішення, що дозволяє мінімізувати участь замовника в технічній стороні експлуатації генератора. Крім того, недостатньо неякісне паливо може сприяти зниженню ефективності роботи електростанції, а компанія, що надає генератори в оренду, купує паливо лише у надійних перевірених постачальників.
  • В оренду надаються надійні стаціонарні та пересувні генератори від провідних світових виробників. Протестувавши генератор у роботі, ви зможете прийняти виважене рішення, чи виправдане придбання дизельної електростанції у власність.
  • Після закінчення терміну дії договору оренди можна викупити генератор за залишковою вартістю.

Для будь-якої сфери діяльності можна знайти економічно рентабельне та технічно бездоганне рішення: в оренду надаються дизель-генератори в діапазоні потужностей від 30 до 150 кВт. Укладаючи договір оренди, ви отримуєте не тільки саму генераторну установку, а й професійну підтримку у вирішенні технічних проблем, що гарантує стабільне енергопостачання вашого об’єкта.