Робоча продуктивність і комфорт співробітника багато в чому залежить від якості офісного крісла. Воно має не тільки вписуватися в інтер’єр, а й підтримувати поставу, запобігати втомі та підвищувати рівень комфорту протягом робочого дня.
Правильно обране офісне крісло сприяє покращенню фізичного стану та концентрації, тому важливо розібратися в основних його видах та критеріях вибору. Ринок пропонує велику різноманітність офісних крісел, серед яких завжди можна зробити оптимальний вибір. Зазначимо, що можна замовити крісло на https://allo.ua/ua/l-viv/kresla/, де представлений широкий асортимент крісел провідних виробників.
Основні види
Крісла для офісу бувають наступних видів:
- для керівників;
- для персоналу;
- комп’ютерні крісла;
- ігрові моделі та ін.
Крісла, призначені керівникам відрізняються високою якістю, масивністю та солідним зовнішнім виглядом. Як правило, вони оснащені великими функціональними можливостями, мають додаткові подушки, підлокітники та підголівники.
Моделі, які призначені для персоналу, менш масивні та відрізняються лаконічним дизайном. Такі різновиди в основному мають зручні базові налаштування. Їх можна регулювати по висоті та іноді нахилом спинки. Для таких крісел, виробники застосовують тканину, сітка або недорогий шкірозамінник, оскільки вони призначені для регулярного та тривалого використання.
Комп’ютерні крісла створюють комфортні умови для тих, хто проводить за монітором багато годин поспіль. Вони характеризуються ортопедичною спинкою, підтримкою попереку та підлокітниками. Більшість моделей мають кілька рівнів регулювання. Це дозволяє настроїти крісло індивідуально під користувача.
Ігрові крісла поєднують ергономічність та комфорт з більш яскравим, сучасним дизайном. Часто забезпечені додатковими подушками для попереку та шиї, регульованими підлокітниками та можливістю нахилу до горизонтального положення.
Щоб правильно вибрати офісне крісло, слід враховувати ергономіку та підтримку спини, можливість регулювання та матеріал оббивки. Слід звернути увагу на наявність підтримки поперекового відділу, щоб уникнути напруження м’язів та втоми. Спинка має бути трохи вигнутою, щоб повторювати вигини хребта та сприяти здоровій поставі. Важливо, щоб крісло мало можливість регулювання висоти, нахилу спинки та глибини сидіння. Це допоможе налаштувати його індивідуально під ріст та особливості тіла, покращуючи кровообіг та знижуючи тиск на ноги.
Оставить коммент.